KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15339191
nr 1533 9191
Charlotte Masreliez-Ericsson
(f. 1947), Sverige
Charlotte Masreliez-Ericsson (1947). Signerad, Skärgårdslandskap med fyr. Akvarell, bildmått: 25x33 cm, yttermått inklusive ram: 36x43 cm
Charlotte Masreliez-Ericsson, svensk konstnär född 1947.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 april 2023
kl 19:44:44
9/4 14:53:32
Charlotte Masreliez-Ericsson
Läs mer om Charlotte Masreliez-Ericsson